I miejsce w Świętokrzyskim Konkursie  Wiedzy z Rachunkowości

15 marca 2013 r. w auli Wydziału Zarządzania i Administracji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się finał  "Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości" adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu ekonomicznym z województwa świętokrzyskiego. Organizatorami konkursu było Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.
W konkursie wzięło udział 114 uczniów ze szkół w: Kielcach, Starachowicach, Busku-Zdroju, Ostrowcu Świętokrzyskim, Jędrzejowie, Opatowie, Sandomierzu, Końskich, Włoszczowie i Staszowie. Do finału zakwalifikowano 34 uczniów szkół ekonomicznych.
       Laureatką pierwszego miejsca została nasza uczennica  Technikum Ekonomicznego
       KLAUDIA KOGUT

G R A T U L U J E M Y ! ! !