Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców
Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

Rytwiany 15.04.2014r.
Historyczny sukces sportowy uczniów naszej szkoły

Złoto i srebro indywidualnie oraz srebro drużyny dziewcząt to wspaniałe trofea zdobyte w Rytwianach.
Agata Bąk z klasy II H w kategorii indywidualnej dziewcząt zajęła II miejsce a Damian Sator z klasy IIe w kategorii indywidualnej chłopców zajął I miejsce.

Mamy Mistrza i V-ce Mistrza województwa świętokrzyskiego.

Równie wspaniale spisały się nasze drużyny. Dziewczęta w składzie: Agata Bąk, Marzena Gozdek, Paulina Kotuła , Karolina Sołtysek, Maria Wszędybył, Ania Zarańska i Dominika Wojciechowska- w kategorii szkół Ponadgimnazjalnych wywalczyły II miejsce uzyskując tytuł v-ce mistrzyń województwa świętokrzyskiego.

Na uwagę zasługuje również wynik drużyny chłopców, która w składzie: Damian Sator, Adrian Mącznik, Patryk Mazur ,Daniel Pyrz, Bartłomiej Janiec, Patryk Ząbkiewicz, Kamil Ząbkiewicz zajęła miejsce 8.

Serdecznie wszystkim gratulujemy.