Goście w Szkole!
30 września 2014r. naszą szkołę odwiedzili: młodzież, ich opiekunowie i Dyrektorzy Szkół z Włoch, Turcji, Szwecji i Czech (dwunastu nauczycieli oraz szesnastu uczniów). Przyjechali do nas w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu „Comenius – uczenie się przez całe życie”.  Młodzież naszej szkoły gościła już u większości partnerskich przyjaciół. Na wiosnę czeka nas jeszcze wizyta w Turcji.

Gości powitali: Starosta Buski - Jerzy Kolarz, Dyrektor Szkoły - Andrzej Bilewski i koordynator Projektu P. Monika Zwolska.

P. Starosta przekazał gościom materiały promocyjne Powiatu

a uczniowie przygotowali powitalny tort.

Kilka pląsów przy Szkolnym zespole muzycznym i do pracy.

Nauczyciele pracowali przy "słodkim stole" przygotowanym przez uczniów klas gastronomicznych.

Uczniowie wykonali szereg eksperymentów z wodą pod okiem swoich opiekunów

Dużym zaskoczeniem dla nauczycieli z Turcji było spotkanie w Szkole studentki z... Turcji przebywającej na praktyce studenckiej.

Wreszcie na obiad, ale dłuższą drogą zwiedzając miasto. Do wyboru "Ekspresem" lub pieszo.

Jeszcze tylko zdjęcie przy obiedzie ..i do domów na odpoczynek, bo jutro wycieczka do Krakowa.
Czwartek zdominowały eksperymenty przygotowane przez Centrum Nauki Kopernik .
Piątek to wyjazd do Wieliczki.

Sobota - Gospodarstwo agroturystyczne.

Niedziela - zakończenie wizyty - powrót gości do swoich krajów.

Uczestnicy Projektu z ZSP1.