Wybieramy najlepszego wykonawcę
w kategorii Literatura/ Proza.

Najlepszy w tej kategorii otrzyma statuetkę Scyzoryka. Poniżej prezentujemy nominowanych. Państwo mogą głosować na trzy sposoby. Pierwszy - SMS pod numer 71321 o treści podanej przy prezentacji. Koszt SMS to 1,23 złotego z VAT. Z jednego numeru można wysłać dowolną liczbę SMS. Drugi sposób głosowania - za pomocą klików na portalu www.echodnia.eu. Trzeci - za pośrednictwem Facebooka. Uwaga: 1 SMS = 10 punktów, 1 głos przez Facebook = 2 punkty, 1 głos przez echodnia.eu = 1 punkt. 

Naszą szkołę reprezentuje Karol Rak uczeń klasy IA.

http://plebiscyty.echodnia.eu/plebiscyt/karta/karol-rak,27312,1387248,t,id,kid.html

Wybieramy najlepszego wykonawcę w kategorii Literatura/ Poezja.

Naszą szkołę w tej kategorii również reprezentuje Karol Rak uczeń klasy IA.

http://plebiscyty.echodnia.eu/plebiscyt/karta/karol-rak,27314,1387218,t,id,kid.html

Aby zagłosować należy wejść na stronę Festiwalu poprzez powyższe linki i zagłosować zgodnie z podaną informacją. Głosować można codziennie, aż do 1 czerwca br.

Zagłosuj, to nic nie kosztuje
 a pozwoli spełnić marzenia Karola!