Kolejny sukces naszych recytatorów

5 listopada 2015 roku pięcioro uczniów (Arkadiusz Lech kl. I ALO, Natalia Bątkowska, Karol Rak kl. II ALO, Karolina Biesaga kl. II BLO, Adrian Sanecki kl. III ALO) reprezentowało naszą szkołę w wojewódzkich eliminacjach XXXVIII Turnieju Literatury Regionalnej w Kielcach.

Wirtuozeria słowa, niebanalne wykonanie, mimika i gestykulacja - wszystkie te elementy wpisali w swe wykonania nasi uczniowie, którzy zaprezentowali teksty Witolda Gombrowicza, Wisławy Szymborskiej, Małgorzaty Kalicińskiej, Mirona Białoszewskiego i Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Oryginalne ujęcie tematu i nietuzinkowe recytacje wzbudziły aplauz publiczności...

 

W oczekiwaniu na werdykt...

Czas na ogłoszenie wyników:

Do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowali się: Arkadiusz Lech i Adrian Sanecki.

Adrian i Arek  znaleźli się wśród pięciu uczniów, którzy będą reprezentować nasze województwo
w ogólnopolskim etapie konkursu, który odbędzie się w  Starachowicach w dniach 21-22 listopada 2015 r.

 TRZYMAMY KCIUKI ZA SUKCES W ETAPIE OGÓLNOPOLSKIM!

I. Kasperek