97 rocznica Odzyskania Niepodległości

W tym roku po raz dziewiąty, w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, spotkaliśmy się w naszej szkole na wspólnym śpiewaniu pieśni ojczyźnianych. W ten sposób świętowaliśmy jedno z największych wydarzeń w naszej historii - odzyskanie niepodległości.

Uroczystość rozpoczął Dyrektor Szkoły pan Andrzej Bilewski.

\W tym roku 108 uczniów pod kierownictwem Pani Anety Wójcikiewicz przygotowało
1,5 godzinne widowisko.

Całość poprowadzili: Karolina Bernat, Kinga Wójcik i Adrian Sanecki z kl. II A.

Uczniowie mieli możliwość wysłuchania występów solistek: Karoliny Biesagi (IIB), Natalii Bątkowskiej (IIA), Julii Musiał (IC), Katarzyny Nowak (IC), Izy Olszewskiej (IA), Aleksandry Sochy (IIIH).

Mazura przygotowali: Wiktoria Chrobot i Andrzej Gawęda, Karolina Augustyn i Norbert Dynia, Aleksandra Jarubas i Mateusz Wójtowicz, Paulina Rzepecka i Bartosz Koźbiał pod kier. Pani Ewy Dytkowskiej.

Gorąco przyjęty został występ Piotra Lubachy z kl II B.

Akademię obejrzeli uczniowie pierwszych, drugich i trzecich klas Technikum Nr 1 oraz uczniwie pierwszych i drugich klas III Liceum Ogólnokształcącego.

Gościliśmy uczniów - gimnazjalistów z ZPO Nr 1 w Busku-Zdroju. Gimnazjaliści z zaciekawieniem oglądali akademię.

Zapraszamy za rok!