Stylizacje studniówkowe 2016

Dnia 1 lutego w naszej szkole odbył się coroczny pokaż fryzjersko - kosmetyczny połączony z konkursem pt. "Stylizacje studniówkowe" skierowany do tegorocznych maturzystów. Przygotowali go uczniowie klas zawodowych fryzjerskich pod kierunkiem p. Katarzyny Nowak uczącej przedmiotów zawodowych.

Uroczystego rozpoczęcia pokazu dokonał Dyrektor szkoły Pan Andrzej Bilewski.

Stylizacje oceniało jury, w skład którego weszli:

Wicedyrektor Wioletta Czupryna - Kopeć
 p. Ewa Dytkowska
p. Katarzyna Majcher
p. Piotr Zawadziński
przewodniczący szkoły Edgar Kobos z kl. II H

Zwracali oni szczególną uwagę na fryzurę, makijaż, kreację oraz wrażenie ogólne.

Konkurs prowadziły: Monika Satora (II h) i Justyna Wójcik (III g)

Studniówka jest dla uczniow klas maturalnych pierwszym, poważnym balem w ich życiu. Propozycje przygotowane przez uczniów ZSZ Nr 1 mają pomóc dobrać na  tę okazję odpowiedni strój, fryzurę, makijaż  zwracając uwagę na ogólny wizerunek zgodny z panującymi zasadami.

Uczniowie z zaciekawieniem ogladali pokaz.

Przejście po czerwonym dywanie  nie jest rzeczą łatwą.
Mimo wielkiego stresu, dziewczyny wspaniale sobie poradziły z tym wyzwaniem.

W rolę stylistów wcielili się: 1.Ewelina Strzelecka kl. IIw,  2.Aleksandra Banach kl. IIw,

3.Klaudia Bonar kl. IIIw, 4.Karolina Trela kl. IIIw, 5.Zoriana Wołodina kl. IIw,

6.Patryk Juszcze kl. IIw, 7.Sylwia Sołtyk kl. IIIw,  8.Gabriela Arendarska kl. IIw.

W roli modelek zaprezentowały się:

1.Paulina Czarnas kl. IIw

2.Klaudia Łoboda kl. Iw

3.Izabela Żak kl. IIIw

4.Patrycja Smorga kl. IIIw

5.Anna Kozioł kl. IIw

6.Monika Sanecka kl. IIw

7.Daria Majewska kl. II h

8.Natalia Majcher kl. II a

W części artystycznej, w oczekiwaniu na werdykt jury zaprezentowała się Ala Czyżowska z kl. IB

• I miejsce:
  • modelka Anna Kozieł
  • stylistka Zoriana Wołodina
  • II miejsce:
  • modelka Daria Majewska
  • stylistka Sylwia Sołtyk
  • III miejsce:
  • modelka Klaudia Łoboda
  • stylista Aleksandra Banach

Zwycięzcy otrzymali z rąk Pana dyrektora Andrzeja Bilewskiego atrakcyjne nagrody rzeczowe,
przydatne w ich zawodzie.

Publiczność wybrała miss publiczności, którą została Daria Majewska.

Dodatkową atrakcją dla maturzystek była możliwość poddania się szybkiemu zabiegowi fryzjerskiemu.

Laureatki - od prawej Ola, Sylwia i Zorjana - uczestały maturzystki.

A oto efekty ich pracy :)

Modelkami były: Karolina, Paulina i Marzena.

____________________

Przygotowania do konkursu trwały od samego rana, ponieważ styliści musieli zadbać o każdy detal.

Mamy nadzieję, że pokaz pomoże tegorocznym maturzystom w doborze właściwego, indywidualnego stylu na ten wyjątkowy wieczór. Natomiast naszych stylistów jeszcze bardziej zmotywuje do dalszego doskonalenia swojego warsztatu pracy.
Do zobaczenia za rok!