Wiosenne wybory Miss Wiosny 2016

Dnia 21 marca 2016r odbyły sie wiosenne wybory Miss Wiosny tradycyjnie obchodzone z okazji Dnia Wiosny.  W tym roku do konkursu stanęło aż 11 kandydatek z I, II i III klas. Uczennice Kopernia wykazały się nietuzikowym podejściem do wyborów -  zaskakując  tym samym bardzy wymagające jury.

W jury zasiedli: Pan Dyrektor Andrzej Bilewski, profesor Michał Siekierski, profesor Adrian Szumilas, zeszłoroczna Miss Wiosny - Dorota Muzyk oraz Najmiliszy Drugoklasista - Kuba Koronowski.

W rolę tegorocznych prowadzących wcielili się Arek Lech z kl. I  i przewodniczący szkoły Egdar Kobos z kl. IIh

Ocenie podlegało przygotowane nakrycie głowy i strój wiosenny, ale oczywiście doping ze strony klasy najbardziej motywował nasze uczestniczki.

Wśród pretendentek do tytułu Miss znalazły się: Wiktoria Chrobot z kl. IB, Angelika Opalińska z kl. IA Anna Jewiarz z kl. IC, Katarzyna Sokołowska z kl. IIC, Patrycja Pastucha z kl. Ie, Weronika Guła z kl. Ig, Monika Bednarz z kl. Ih, Magda Dzierżak z kl. IIA, Natalia Burchan z kl. IIe, Daria Majewska z kl. IIh i Patrycja Jakubowska z kl. IIIe.

Aby ubarwić konkurs dziewczęta musiały zmierzyć się z szeregiem dodatkowych zadań. "Świat mężczyzn" jak się okazało jest im doskonale znany.

Żadne z przygotowanych atrybutów nie zaskoczyło naszych uczestniczek.
Doskonale poradziły sobie z tym wyzwaniem.

Oszałamiająca kreacja z ponad 700 płatków róż to pomysł na prezentację Kasi Sokołowskiej z kl. IIC.

Monika  z kl. Ih wjechała na motocyklu.

Z symbolicznym czarnym królikiem i w barwnym korowodzie kolegów i koleżanek z klasy IIA zaprezentowała się Magda.

Na szereg skomplikowanych pytań odpowiadała z uśmiechem na twarzy Patrycja z klasy IIIe.

Setki pomysłów, zabawne stylizacje a to wszystko w jednym miejscu -  na sali gimnastycznej z okazji Dnia Wiosny. Młodzież zachwyciła!

Tanecznym krokiem z hukiem konfetti wkroczyła Ania Jewiarz.

Wokalny talent ujawniła Wiktoria z kl. IB, wspierana przez chórek złożony z kolegów  i koleżanek z klasy.

Wiktoria zaskoczyła wszystkich wjeżdżając na salę różowym samochodem elektrycznym
w asyście chłopaków z klasy: Kacpra, Kuby, Maćka i Damiana.

Oczywiście musiała się wytłumaczyć skąd taki nietypowy pomysł.

"Dlaczego zdecydowałaś się brać udział w konkursie?" - z takim pytaniem zmagała się Natalia uczennica klasy IIe.

Wspaniale wypadła piosenka o Wiośnie w wykonaniu klasy IIe.

Jury zachwyciła śpiewem Angelika z kl. IA.

W niecodziennej stylizacji zaprezentowała się Daria, która walczyła na ringu...

i oczywiście "Zima" została pokonana.

Przystępując do kolejnej konkurencji Monika została wniesiona na rękach.

W podobnym stylu na parkiecie pojawiła się kandydatka z nr 11 Patrycja Pastucha.

W rytmach macareny i gang nam style zaprezentowała się Patrycja wraz ze swoją klasą IIIe.

Taneczne umiejętności również zaprezentowali nasi prowadzący :)

Wiosenną aranżację pokazali uczniowie klasy Ig.

Agata Prażuch i Karolina Wojciechowska  sprawdziły umiejętności taneczne
tegorocznych kandydatek do tytułu Miss Wiosny.

Jak się okazało, w rytmach hip-hopu sprawdziły się rewelacyjnie.

Nieobyło się bez tradycyjnego "selfi" - relacja na bieżąco wskazana;)

Ostatnie wskazówki przed wyjściem na czerwony dywan.

Rywalizacja była ogromna, ale humor dopisywał wszystkim zgromadzonym.

Jury pod przewodnictwem dyrektora szkoły Andrzeja Bilewskiego przyznało tytuł Miss Wiosny Katarzynie Sokołowskiej z klasy IIC.

I Wicemiss została Anna Jewiarz z kl. IC,

II Wicemiss została Magdalena Dzierżak z kl. IIA,

zaś Miss publiczności Daria Majewska z kl. IIh.

GRATULUJEMY !!!!