"Tych lat nie odda nikt.." Irena Santor

Zakończenie roku szkolnego ZSZ 2016

W dniu 23 czerwca 2016 r. odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego ZSZ  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju. Wśród zaproszonych gości znaleźli się:  Wice Starosta Buski Pan Stanisław Klimczak oraz rodzice uczniów.

Dyrektor szkoły, Pan Andrzej Bilewski, po oficjalnym otwarciu uroczystości wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem a rodzicom listy gratulacyjne.

Nagrodę za wybitne osiągnięcia wręczył Wice Starosta, Pan Stanisław Klimczak. Otrzymała ją Paulina Pawłowska za bardzo dobre wyniki w nauce - ukończenie szkoły z wyróżnieniem.

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić "

Świadectwa z wyróżnieniem odebrały: Sylwia Sołytyk i Aneta Kubasik

Nagrody za reprezentowanie szkoły w sporcie otrzymały: Katarzyna Marszałek, Izabela Żak.

Młodzież podziękowała Panu Dyrektorowi, Gronu Pedagogicznemu, Wychowawczyni - Ewie Dytkowskiej, za dobre słowo, zachętę do pracy i niezwykłe przeżycia jakich doświadczyli podczas trzyletniej nauki w ZSP Nr 1.

Akademię poprowadzili: Jakub Biesaga(IIb) i Amanda Cieślik(IIa).

Abiturientów pożegnali przedstawiciele klas młodszych, życząc im, aby nigdy nie utracili optymizmu, wiary i nadziei.

Uroczystość uświetnił występ Karoliny Biesagi z kl. IIb.

"Nauka to pokarm dla rozumu" - Lew Tołstoj

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem  odebrali także
uczniowie z I i II klas ZSZ Nr 1.

"Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody.
Im więcej jej pijjesz, tym bardziej jestes spragniony."