„ Anioły - to dob­rzy ludzie, którzy poświęcaj się dla in­nych
Dają nie żądając w za­mian nic
Anioły - to przy­jaciele, którzy przy nas trwają, mi­mo niepowodzeń
Łzy z oczu osuszają
Aniołami - Jes­teśmy my dla osób, które kochamy
Dla nich nieba przychylamy ……”

            „O Święty Mikołaju tak wszyscy Cię kochają…….”
 Słowa piosenki wskazują na wielki kult i cześć dla świętego Mikołaja. Jego dobroć i bezinteresowność, którą kierował się w życiu przetrwała do naszych czasów. Przekonała się o tym młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1  w Busku Zdroju udająca  się z przedstawieniem pt: "Anioł  dobroci” dnia 5 i 6 grudnia 2017r. do Warsztatów Terapii   Zajęciowej dla Niepełnosprawnych w Busku Zdroju i Domu Opieki w Zborowie. Dla tych osób było to  wielkie przeżycie i  wzruszenie a jednocześnie radość ze wspólnoty z młodymi .
                                                                                                s. Chrystiana Budzyńska

Warsztaty Terapii Zajęciowej

 
 
 
 

  
 
 
 

DPS Zborów