W dniach od 11  do 15 grudnia 2017r. odwiedziło nas 5 nauczycieli oraz 8 uczniów z Turcji.

Wizyta realizowana była w ramach programu Erasmus +.

Nauczyciele i uczniowie zapoznali się z systemem szkolnicta w Polsce. Uczennice naszej szkoły - Zuzanna i Wioletta przygotowały prezentację na temat rodzaju szkół, egzaminów oraz systemu oceniania.

Ania i Karolina przygotowały prezentację na temat Świąt Bożego Narodzenia.

Pani Kaszuba, p. Zaręba, p. Marzec oraz uczniowie klas hotelarskich przygotowali  warsztaty hotelarskie - wykonywanie ozdób świątecznych z filcu oraz dekoracyjne układanie ręczników. Możliwość wykonania własnych ozdób bardzo spodobała się naszym gościom.

Nasi goście mieli okazję dopingować Mikołajkowy Turniej piłki siatkowej. Następnie rozegrali mecz Polska -Turcja.

W ramach integracji uczennice naszej szkoły przygotowały zajęcia taneczne.

Nauczyciele mieli okazję zarówno obserwować zajęcia prowadzone przez nauczycieli naszej szkoły, jak również poprowadzić lekcję.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach wraz z młodzieżą z naszej szkoły.

Wszyscy zachwyceni byli Jasełkami przygotowanymi przez siostrę Kristianę oraz młodzież naszej szkoły.

Na zakończenie wszyscy goście otrzymali certyfikaty uczestnictwa.