Konkurs czytelniczy

W dniu 28 lutego 2018 r. odbył się konkurs czytelniczy pn. „Poznajemy bohaterów książki Georga Martina Gra o tron”. W konkursie wzięło udział 20 uczniów z naszej szkoły.
Autorkami pytań konkursowych były : Aleksandra Józefiak z 3C oraz Natalia Skrzypek z 1C.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały Panie: Halina Szczepanik-Woźniak i Anna Marzec.

Po zakończeniu konkursu i podliczeniu wyników przyznano 3 nagrody książkowe i 3 wyróżnienia :

- pierwsze miejsce zajęła  Julia Kuźnia z klasy 2 e Tech.,

- drugie miejsce zajęła Anna Kasperowicz z klasy 3 a  LO,

- trzecie miejsce zajął Sebastian Wadowiec z kl. 2 e Tech.

Wyróżnienia otrzymali :
- Wojciech Ziółko z kl. 2 h Tech.
- Agata Dutkiewicz z kl. 2 b LO
- Adam Motyka z kl. 2 c LO

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Wszystkie nagrody młodzieży wręczyła Pani wicedyrektor Wioletta Czupryna Kopeć.

Ten konkurs to kolejny dowód, że uczniowie ZSP Nr 1 czytają książki.

Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że zasoby biblioteczne obfitują w literaturę, która wychodzi naprzeciw gustom czytelniczym naszych uczniów.