Dnia 06.04.2018r. odbyły się XIV Powiatowe Targi Edukacyjne, w których nasza szkoła brała udział. W tym roku miały miejsce na hali sportowej
w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Busku - Zdroju.

W celu ułatwienia młodzieży dokonania optymalnego wyboru dalszej drogi kształcenia Zarząd Powiatu w Busku - Zdroju - od 14 już lat - organizuje Powiatowe Targi Edukacyjne.

Jak co roku nie brakowało zainteresowanych przyszłymi szkołami gimnazjalistów.

Nasza szkoła zaprezentowała szeroką ofertę edukacyjną. Zaangażowanie nauczycieli oraz uczniów buskiego "Kopernika", sprawiło że gimnazjaliści chętnie odwiedzali nasze stoisko.

Tak prezentowało się stoisko naszej szkoły!

"Klub Fascynacji Kulinarnych" pokazywał efekty swojej pracy.

Przyszli szefowie kuchni opowiadali o swojej przygodzie  z gotowaniem i zachęcali swoich  kolegów i koleżanki, aby wybrali właśnie tę klasę.

Jedną z reprezentantek naszej klasy była Paulina Purtak, która wykonywała makijaż artystyczny.

Jak zwykle nie zabrakło dodatkowych atrakcji.

Uczniowie Szkoły Branżowej kształcącej między innymi w zawodzie Fryzjer profesjonalnie zadbali o wygląd i dobre samopoczucie przyszłych pierwszoklasistów.

Tegoroczna Miss Wiosny w otoczeniu Kopernika oraz dziewczyn z klasy ekonomicznej.

Uczniowie rozdawali cukierki i kwiaty oraz opowiadali gimnazjalistom o codziennym, barwnym życiu uczniów w ZSP Nr 1.

Pan Dyrektor wraz z reprezentantami naszej szkoły oraz uczniów z pobliskiego LO.

Uczniowie Kopernika zachęcają do wyboru naszej szkoły!!!

Efektownie prezentowało się stoiski III Liceum Ogólnokształcącego!

Do wyboru klasy bio - sport zapraszały bliźniaczki Dominika i Natalia.

Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich GIMNAZJALISTÓW!