Warsztaty fotografii i sztuki autoprezentacji

Dnia 27 marca 207r. uczniowie klas I a, Ib, IIc, IIb, IIIg i IV H  wzięli udział w warsztatach dotyczących fotografii i sztuki autoprezentacji. Pod okiem profesjonalisty Pana Pawła Kręta przygotowywali się do Targów Edukacyjnych.

Sztuka autoprezentacji, wystąpień publicznych, budowania własnej marki to kluczowa umiejętność osób, które są postrzegane jako profesjonaliści. Uczniowie naszej klasy mieli okazję dowiedzieć się, jak rozwinąć te kompetencje.

Julia Cabaj, Agnieszka Gola i Aleksandra Olszewska uczyły się, jak zadbać o swój wizerunek przed rozmową o pracę...

Występujemy każdego dnia. Wychodząc z domu ubierasz się w określony strój. Masz na sobie różne gadżety, mniej, czy bardziej określające Twoją osobowość, Twoją osobistą markę. Twoja mowa ciała komunikuje Twój stan wewnętrzny i nastawienie do tego, co Cię czeka każdego dnia. To, co i jak mówisz wpływa na to, jak postrzega Cię otoczenie. Autoprezentacja i wystąpienia publiczne towarzyszą Ci każdego dnia.