W dniu 04.06.2018r. odbyło się spotkanie komisji mającej na celu dokonanie oceny i wyłonienie zwyciężców konkursu 

,,Moja gmina w obiektywie - zmiany w ciągu ostatnich 20 lat".   

 

 

Do konkursu przystąpiło 69 uczniów z 10 szkół znajdujących się na terenie powiatu buskiego, wykonanych zostało 69 prac konkursowych. Oceny wszystkich zdjęć dokonała komisja, w składzie:  Dyrektor ZSP Nr 1 Andrzej Bilewski, Pani wicedyrektor Wioletta Czupryna-Kopeć, a także panie: Barbara Pobiega, Mirosława Gajda, Anna Marzec, Piotr Kaleta.

 

Istotnym ogniwem oceny prac były uwagi pana Piotr Kalety,artysty fotografa członka Związku Polskich Artystów Fotografików.

 

 Uroczyste wręczenie nagród, wyróżnień dla uczestników konkursu nastąpi w dniu 11 czerwca 2018r o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1.Uroczystość połączona  będzie z wernisażem wszystkich prac konkursowych.

 

Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu fotograficznego wraz z opiekunami.