XV TARGI EDUKACYJNE

W siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki odbyła się XV edycja Powiatowych Targów Edukacyjnych w Busku-Zdroju, w których brali udział uczniowie naszej Szkoły.

Targi Edukacyjne to przedsięwzięcie stwarzające absolwentom szkół podstawowych i gimnazjów oraz ich rodzicom niepowtarzalną okazję do zapoznania się z różnorodną ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych.

Podczas Targów można było skorzystać z wielu atrakcji oferowanych przez szkoły.

Jak co roku nauczyciele oraz uczniowie z naszej szkoły stanęli na wysokością zadania w sposób bardzo ciekawy i aktywny starając się przedstawić atuty naszej placówki.

Julia Wojciechowska jako Miss Wiosny 2018 zapraszała
do wyboru ZSP Nr 1 w Busku-Zdroju.

Uczniowie rozdawali cukierki oraz opowiadali gimnazjalistom o codziennym, barwnym życiu uczniów w ZSP Nr 1.

Zdolności kosmetyczne -wspaniały makijaż - ofertowała Paulina Purtak.

Bardzo efektownie prezentowało się stoisko naszej szkoły!

Uczniów do podjęcia nauki w naszej szkole zachęcał też Jakub Walasek.

Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich absolwentów szkół podstawowych i gimnazjalnych.