Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

Klasa 1Bp                                                                   Dzień Patrona 2020 

Dzień Kobiet


Zajęcia edukacyjne w WSEPiNM w Kielcach

 

  Dzień Chłopaka          " Piłsudski"                       Wycieczka integracyjna         Dzień Edukacji Narodowej         

  Spotkanie z podróżnikiem                              Otrzęsiny 2019                                      Spotkanie opłatkowe

Podsumowanie I okresu roku szkolnego 2019/2020

Uczniowie klasy 1B:

Oliwia Banaś, Aleksandra Biały, Roksana Bożek, Weronika Czapla, Maciej Czekaj, Wiktoria Dybała, Gabriela Farmas, Jakub Górniak, Sylwia Grabda, Tomasz Karcz, Martyna Kwiecień, Oliwia Madej, Aleksandra Maj, patrycja Majcher, Karol Makówka, Magdalena Mazur, Zazanna Niedopytalska, Wiktoria Nowaczkiewicz, Zofia Pałys, Iza Patrzałek, Oliwia Pawłowska, Nikola Pompa, Natalia Pudło, Izabela Sala, Kornelia Sapa, Jakub Sikora, Joanna Skotnicka, Kinga Stanek, Mateusz Stojek, Aleksandra Tometczak, Oliwia Żmuda.
           wychowawca:  mgr Ewa Kozłowska