Salon maturzystów 2019

Uczniowie naszej klasy spotkali się 25 września br. na Kieleckim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019.

Była to 13. edycja targów dla kandydatów na studia, przygotowana przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łodzi, władze regionalne odpowiedzialne za edukację oraz Politechnikę Świętokrzyską.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty poświecone maturze z matematyki.

Eksperci OKE mówili o czym warto pamiętać podczas egzaminów maturalnych. Podawali przykłady najczęstszych błędów, jakie popełniają maturzyści podczas matury.

Salon był okazją do spotkań z ekspertami odpowiedzialnymi za egzaminy z podstawowych i rozszerzonych przedmiotów maturalnych

Uczniowie naszej klasy zajrzeli też na zajęcia pn. "Osiągnij sukces na maturze ustnej dzięki narzędziom komunikacji marketingowej". Już niedługo przekonamy się czy udzielone rady wykorzystają w praktyce.