Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020

Dnia 12 stycznia 2020r. odbył się 28 Finał WOŚP, a jego celem było pozyskanie środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Pobiliśmy zeszłoroczny rekord!!! W tym roku uzbieraliśmy  5016,90zł

Wolontariusze i harcerze z naszej szkoły wraz z opiekunami od godziny 15 w niedzielę kwestowali w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami – Panią Angeliką Bilewską i Panią Izabelą Kasperek, a także I Buska Drużyna Wędrownicza im. Zdzisława Zemły wraz z opiekunką Panią Iwoną Kąkol i Panią Mirosławą Gajdą rozpoczęli akcję dla WOŚP już kilka dni przed wielkim finałem.

Wzorem lat ubiegłych zorganizowano zbiórkę pieniędzy na terenie naszej szkoły.

Ogłoszono także akcję pieczenia ciast i ciasteczek na niedzielny kiermasz.

Aby wspomóc nasze działania uczniowie naszej szkoły licznie przybyli na WOŚP.

Harcerki zachęcały do zakupu domowych ciast i ciasteczek.

Nasze stoisko cieszyło się, jak co roku bardzo dużym zainteresowaniem - szczególnie najmłodszych ;)

W tym roku mieliśmy szeroki wybór produktów - największą popularnością cieszyły się babeczki i pierniczki z napisem WOŚP.

Obecne były opiekunki SU Pani Anna Marzec i Pani Halina Szczepanik - Woźniak, które pomagały w przygotowaniu stoiska i zachęcały do zakupu.

Do zakupu ciast i ciasteczek zachęcali uczniowie klas pierwszych oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Do akcji przyłączyły się także Pani Katarzyna Majcher i Pani Agnieszka Zielińska, które zachęcały do zakupu smakołyków upieczonych przez uczniów.

Pamiątkowe zdjęcie z Panem Dyrektorem Andrzejem Bilewskim.

SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY  WSZYSTKIM,  KTÓRZY  WSPARLI  NASZĄ  AKCJĘ!