Spotkanie z Absolwentka

Dnia  25 września 2020 r. w ramach doradztwa zawodowego SU zorganizował spotkanie
z absolwentką klasy biologiczno - sportowej III LO - Dominiką Arendarską.

W spotkaniu brały udział klasy III B, IVe, IVh i III C. Dominika w bardzo ciekawy a jednocześnie niezwykle przystępny sposób przybliżyła nam swą drogę na warszawską uczelnię, opowiedziała o trudach i radościach swojej edukacji i życiu studenckim.

Dominika jest studentką II roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Okres studiów to czas zdobywania wiedzy, nabywania praktycznych umiejętności przydatnych w dorosłym życiu, poznawania samego siebie oraz poszerzania horyzontów.

Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczniowie byli zainteresowani poruszanymi tematami i zadawali wiele pytań.