KINO KOPERNIK
przedstawia
OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

17 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbyło się długo oczekiwane święto pierwszoklasistów - Otrzęsiny.

W tym roku gospodarzami imprezy byli uczniowie klasy II B, którzy pod opieką wychowawcy p. Ewy Kozłowskiej przygotowali dla swoich młodszych kolegów moc atrakcji.

Otrzęsiny 2021 rozpoczął Pan Dyrektor Andrzej Bilewski.

W jury zasiedli: Wicedyrektor Szkoły Pan Marek Partyka, Pani Profesor Ewa Kozłowska oraz uczennice - Oliwia Pawłowska (II B) i Klaudia Pudło (III th, wiceprzewodnicząca SU).

Aby ośmielić pierwszoklasistów przed ich występami na scenie pojawiły się uczennice klasy II B, które wykonały wspaniały taniec powitalny.

Uczniowie klas pierwszych dzielnie rywalizowali ze sobą w czterech głównych kategoriach.

Pierwszym zadaniem, z którym zmierzyli się uczniowie było kreatywne przedstawienie każdej z klas.

Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne wykonując piosenkę klasową lub prezentując taniec.

W kolejnej konkurencji uczniowie przenieśli się w świat popularnych seriali.

Ostatnią kategorią, która miała rozstrzygnąć tegorocznych zwycięzców był quiz sprawdzający znajomość seriali prezentowanych wcześniej przez klasy.

Fantastyczny nastrój udzielił się wszystkim uczniom - w oczekiwaniu na werdykt jury wspólnie zatańczyli „Belgijkę”.

Walka między klasami okazała się tak wyrównana, że konieczna była taneczna dogrywka!

Ostatecznie wielkimi wygranymi tegorocznych Otrzęsin okazali się uczniowie klasy I B !!!

Serdecznie dziękujemy

wszystkim uczniom klas pierwszych i ich wychowawcom za znakomite przygotowanie się do konkurencji- daliście z siebie 100%

uczniom klasy II B oraz Pani Ewie Kozłowskiej za perfekcyjne przygotowanie wydarzenia

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY