Otrzęsiny 2021

22 października 2021 roku uczniowie naszej klasy wraz z wychowawczynią Angeliką Bilewską zorganizowali
Otrzęsiny dla pierwszoklasistów.

Młodzież z klas pierwszych przeniosła się w magiczną podróż po świecie bajek.

Uroczystość poprowadzili: Aleksandra Lubacha i Maksym Władny.

Występy uczniów oceniało jury w składzie: Pan Dyrektor Andrzej Bilewski (w roli przewodniczącego jury), p. Angelika Bilewska (wychowawczyni klasy II Bp), Filip Gunia (przedstawiciel SU), Ernest Brutkowski (przedstawiciel klasy II Bp).

Pierwsi zaprezentowali się organizatorzy, czyli uczniowie klasy II Bp.

Mikołaj Kurzacz zaśpiewał piosenkę pt. ,,Drobnostka”.

Za muzykę odpowiedzialni byli: Maks Bożek, Kacper Dziura i Monika Laska.

Dalsza część uroczystości należała do pierwszoklasistów. Musieli zmierzyć się z pięcioma konkurencjami przygotowanymi przez uczniów naszej klasy,  a przy tym wykazać kreatywnością, umiejętnością współpracy, poczuciem humoru i zaangażowaniem.

Konkurencja I „Prezentacja klasy”

Jak widac humor dopisował wszystkim zgromadzonym ;)

Za każdą konkurencję uczniowie mogli otrzymać od 1 do 5 punktów. Punkty liczyły Giulka Gruchała i Wiktoria Piotrowicz.

Konkurencja II „Talent Show”

Konkurencja III „Bajkowy pokaz mody”

Konkurencja IV „Quiz”.

Podchwytliwe pytania ze znajomości bajek zadawali Ola i Maksym.

Konkurencja V „Scenki z bajek”

Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji, aby umilić pierwszoklasistom czas oczekiwania na werdykt jury, uczniowie klasy II Bp zaprosili ich do wspólnej zabawy.

Taniec w parach na złożonej gazecie...

Nad przebiegiem zabawy czuwali uczniowie naszej klasy -
Ola Lubacha, Mikołaj Kurzacz, Weronika Schab i Natalia Kopczyńska.

Przejście pod linką…………..Uwaga! Nie wolno jej dotknąć!

Po burzliwej naradzie przewodniczący jury Pan Dyrektor Andrzej Bilewski ogłosił wyniki: miejsce III – klasa I Bp                              miejsce II – klasa I e Wielkimi zwycięzcami tegorocznych otrzęsin zostali uczniowie klasy I h !!!

Znakomity nastrój udzielił się wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie uroczystości uczniom – tanecznym krokiem wkroczyli na parkiet, aby wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień!

Wspólnemu świętowaniu nie było końca!

Dziękujemy za wspólną zabawę!!!
Organizatorzy klasa IIBp