ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ

18 czerwca 2010r., godz. 11:00

Dnia 18 czerwca, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku Zdroju miało miejsce uroczyste pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej tj. klasy III w oraz II bw. Akademię zorganizowały pani Katarzyna Majcher oraz pani Anita Janicka.

Uroczystość poprowadzili: Dyrektor A. Bilewski oraz A. Skwarczek (kl. I h) oraz J. Świerszcz (kl. I g)

Za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie Stypendium Dyrektora Szkoły otrzymały: Monika Mrzygłód (kl. II w), Aleksandra Kaleta (kl. III w) oraz Agnieszka Galus (kl. II bw)

Monika Mrzygłód za najwyższą średnią ocen otrzymała również Stypendium Starosty z rąk Sekretarza Starostwa Powiatowego pana J. Służalskiego

P. Kukulska, E. Omasta, A. Kaleta, A. Strach, A. Łyś, A. Wicha, E. Kulczyk - honorowe krwiodawczynie

Nie zabrakło także ciepłych słów, podziękowań oraz kwiatów.

Młodsi koledzy i koleżanki postanowili również pozegnac absolwentów życząc im szczęśliwej drogi. Aktorzy z kabaretu ESKA postanowili troszkę rozweselić tą chwilę rozstania wcielając się w poszczególne zawody: Fryzjerka - Maria Masłowska, Piekarz - Dorota Tkacz, Cukiernik - Agnieszka Sokół, Kucharz - Bartosz Fijałkowski, Sprzedawca - Iwona Rasińska. Przez całą uroczystość mogliśmy również podziwiać wspaniały wokal Patrycji Sagan, której towarzyszył chórek składajacy się z: Sary Baran, Sylwii Zadary oraz Moniki Zabagło.

Pamiętajcie drodzy absolwenci,

"To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to koniec początku..."

- "DO ZOBACZENIA W DOROSŁYM ŻYCIU !!!"

Opracowała: mgr Anita Janicka

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW