Wizyta św. Mikołaja w Zborowie.

"I ty możesz zostać świętym Mikołajem...". 06.12.2010 r. uczniowie naszej szkoły udali się do Domu Pomocy Społecznej w Zborowie, aby pomagać św. Mikołajowi  w czynieniu dobra. W tym szczególnym dniu zebrane na świetlicy panie bardzo gorąco oczekiwały na świętego słynącego z dobroci i przynoszącego prezenty. Przygotowana przez młodzież pod kierunkiem s. Heleny krótka część arystyczna miała na celu wytworzenie odpowiedniej atmosfery i przybliżenie historii o św. Mikołaju.

Nie tylko św. Mikołaj musiał się skoncentrować przed występem, ale też jego pomocnicy odpowiedzialni za wierne przekazywanie opowieści o jego dokonaniach.

Św. Mikołaj to postać, którą bardzo lubią dzieci, jednak starsi i chorzy  czekają na niego  równie gorąco.

Św. Mikołaj miał bardzo dużo pracy, przyniósł prezenty dla wszystkich  mieszkańców tego domu.

Służyli pomocą również aniołowie i ci, którzy sami doświadczyli wcześniej dobroci tego świętego.

Na św. Mikołaja oczekiwali najbardziej podopieczni tej placówki. Pamietał on również o Dyrekcji i pracownikach, którym składaliśmy najlepsze życzenia z okazji zbliżajacych się Świąt Bożego Narodzenia.

A oto uczestnicy naszej wyprawy do Zborowa wraz  z pracownikami  Domu Pomocy Społecznej.

św. Mikołaj - Kacper Kowalski 2 BLO, aniołowie - Iwona Rasińska i Maria Masłowska 2 h, Jaś i Małgosia - Łukasz Trólka 2 BLO i Małgorzata Mazur 3 a TE, oraz księżniczka - Julita Kantur i  gosposia - Małgorzata Wojtaszek 3 a TE.

Wszędzie jest dobrze, ale w domu najlepiej....

Uczestnicy wyjazdu do Zborowa wraz z Panem  Dyrektorem  Andrzejem Bilewskim i Panią Dyrektor Anną Gradzik.