Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Zakochane w Piłce

15 lutego 2011 r  w sali sportowej naszej szkoły odbył się Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. O puchar Starosy Buskiego ubiegały się trzy szkoły: ZSZ w Pińczowie, ZSTiO w Busku i drużyna gospodarzy ZSG Nr 1 w Busku. Faworytkami od początku były dziewczęta z ZSP nr 1 . Wygrały wszystkie mecze wynikiem 2:0, tym samym zajmując I miejsce. Po zaciętej, sportowej walce dziewczęta ł z Pińczowa pokonały dziewczęta  ZSTiO z Buska, zjmując II miejsce.Na honorowym III miejsu uplasowała się reprezentacja popularnej " budowlanki". Najlepszą zawodniczką turnieju została Agnieszka Gajek z ZSP Nr 1 .

ZSZ w Pińczowie

ZSTiO W Busku-Zdroju

ZSP Nr 1 w Busku-Zdroju

Pełne trybuny gospodarzy zapewniły porywający doping, a tym samym wspaniałą sportową atmosferę.

Zwycięzcom zawodów puchary w imieniu buskiego starosty wręczyła Pani Renata Krzemień - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej.Dyplomy i symbol walentynek "czekoladowe serduszka "wszystkim uczestniczkom turnieju wręczył Dyrektor Szkoły- Pan Andrzej Bilewski.

Zawodniczka turnieju - Agnieszka Gajek.

Turniej okazał się nie tylko walką pomiędzy poszczególnymi drużynami, ale również wspaniałą zabawą. Zapewniamy, że to nie ostatni taki turniej:))