• Die Zeichenkette item:644:title wurde für die Textgruppe menu erstellt: A K T U A L N O Ś C I
  • Die Zeichenkette item:392:title wurde für die Textgruppe menu erstellt: About Us

Nasz INTERNAT stanowi integralną część
Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku - Zdroju.
Wszyscy, zarówno uczniowie jak i wychowawcy starają się, aby panowała u nas ciepła, przyjazna, domowa atmosfera. Jesteśmy dla siebie mili, życzliwi i uczynni. Wśród uczniów nawiązują się przyjaźnie, które trwają wiele lat po zakończeniu nauki w szkole.

Nasz internat jest położony
w sąsiedztwie parku zdrojowego.

Mieszkamy w pokojach trzy-
i czteroosobowych w pełni wyposażonych
w nowe meble -szafy, szafki, stoliki, łóżka, lampki nocne.

Uczniowie mieszkają na 2 piętrach.
Na każdym  znajdują się łazienki i natryski.

Internat dysponuje wyremontowaną jadalnią, świetlicą i dwiema salami komputerowymi, oczywiście z dostępem do internetu.

• Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Verlinkte Bilder mit dem 'rel="lightbox"' in <a> Tags wird die Lighbox aufrufen, wenn darauf geklickt wurde.
  • Verlinkte Bilder von G2 werden für den Gebrauch mit Lightbox2 formatiert

More information about formatting options