Standardy Ochrony Małoletnich
w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Busku-Zdroju

Obowiązujące w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Busku - Zdroju Standardy ochrony małoletnich w wersji zupełnej i w wersji skróconej są dostępne do wglądu w formie wydruku w sekretariacie szkoły, w bibliotece szkolnej. Ponadto wydrukowana wersja skrócona dla małoletnich znajduje się na tablicy ogłoszeń, obok gabinetu pedagoga.
Natomiast  Standardy ochrony małoletnich w wersji zupełnej i w wersji skróconej są dostępne są na stronie internetowej szkoły:

Zarządzenie Nr 4/2024 Dyrektora ZSP w Busku-Zdroju z dn. 22.04.2024 r.

Załącznik Nr 1 - Standardy Ochrony Małoletnich w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku - Zdroju

Załącznik Nr 2 - Standardy Ochrony Małoletnich w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Busku – Zdroju w wersji skróconej przeznaczonej dla Uczniów Szkoły