SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE

Od 17 maja 2021 szkoły funkcjonujące w Zespole Szkół Ponadpodstawowych
im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju rozpoczynają pracę w formie zmianowej (hybrydowej). Oznacza to, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze będą prowadzone w budynku Zespołu i na obiektach należących do Zespołu lub pozostających w jego dyspozycji.

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasady higieny i procedur ograniczających ryzyko zakażenia się wirusem Covid-19. W tym zakresie obowiązuje nas postępowanie zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej dla szkół i placówek oświatowych.

W związku z powyższym wdrażamy zasady i procedury postępowania i zachowania
w sytuacjach szkolnych w formie Regulaminu, który został umieszczony na stronie
www.zsp1busko.pl. Bardzo proszę o zapoznanie się z obowiązującymi ustaleniami i ścisłe ich przestrzeganie.

                                                                                                                                                                       Dyrektor ZSP

 Regulamin funkcjonowania Szkoły w czasie pandemii 2021

Procedura funkcjonowania szkół ZSP 2021


   Masz problem? Możesz uzyskać poradę Pedagoga.
Szczegóły na stronie
Pedagog dla młodzieży