Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

 "Być może teraz się wszyscy obawiacie, jak w wszkole będzie wyglądac życie Wasze.

Że kartkówki,sprawdziany i prace czekają Was wszędzie.

Nie ma potrzeby!

Obiecujemy, że dobrze Wam tu będzie.

Nie tylko lekcje i nauczyciele

szkoła to także najlepsi przyjaciele.

Więc głowa do góry, plecak na plecy pora edukacji stanąć naprzeciw!"

KLASA I E

Oto nasza społeczność:

Biesaga Sylwia, Bochenek Julia, Cempura Alicja, Dusza Łukasz,Gajos Szymon,Gałka Hubert Gawlik MikołajczykSzymon, Grochowina Amelia, Jabłońska Oliwia, Jaroszek Aleksandra, Koszycka Zuzanna,Kulik Alicja, Kwiecień Julia, Maj Anna, Milewska Joanna, Niedopytalska Nikola,Nowak jakub,Noeicka Nikola, Orkisz Gabriela, Piotrowska Nikola, Poros Oliwia, Prażuch Wojciech, Ratusznik Jakub, Sakwa Oskar, Szumilas Nikola, Waryło Amelia, Wawrecki Olaf, Węziak Igor, Widz Maja,Wojtaś Marta.

Wychowawca: mgr Agniesza Stachnik - Wach