Konkurs „Wiedzy o Szkole” rozstrzygnięty!!!

Małgorzata Szumilas z klasy III e -  zwyciężczyni Konursu "Wiedzy o Szkole" odbiera gratulacje od Dyrektora Szkoły Andrzeja Bilewskiego

25 maja 2016 roku odbył się drugi etap konkursu „Wiedzy o szkole” w którym wzięło udział 10 uczniów – zwycięzców pierwszego etapu. Uczestnicy drugiego etapu tym razem odpowiadali na pytania zadane przez prowadzącego konkurs      w obecności szerokiej grupy widowni – uczniów i nauczycieli Naszej Szkoły. Dla organizatorów konkursu oraz dla widowni dużym i zarazem miłym zaskoczeniem był bardzo wysoki poziom wiedzy wszystkich  osób biorących udział w tej części konkursu. Bezapelacyjnym zwycięzcą Konkursu „Wiedzy o Szkole” została – MAŁGORZTA SZUMILAS z klasy III e, drudie miejsce zajął Mateusz Nogacki z I A, a na trzecim miejscu znalazła się Małgorzata Kabat z klasy III e.

                                            GRATULUJEMY !!!

 

Wspólne zdjęcie zwycięzców Konkursu "Wiedzy o Szkole" z oraganizatorami. Od lewej: Maria Drożdżowska, Mateusz Nogacki I A, Małgorzata Szumilas III e, Małgorzata Kabat III e i Mariusz Żabiński

To z tej trójki zostanie niebawem wyłoniony zwycięzca Konkursu...

Przed rozopczęciem Konkursu każdy uczestnik miał możliwość dokonania prezentacji swojej osoby przed szerokim gronem społeczności "ekonomika".  Na zdjęciu powyżej - Małgorzata Szumilas

Zainteresowania uczestników części finałowej Konkursu był różne:  muzyka, taniec, ale także jak się okazało  - historia Szkoły również może być zainteresowaniem.  O swoich zainteresowaniach i pasjach mówi  Jola Jaskóła   z I B

 

Mariusz Zabiński - prowadzący część finałową Konkursu "Wiedzy o Szkole"


1 czerwca 2016 roku wręczenie nagród laureatom konkursu (na zdjęciu od prawej stoją: Agnieszka Bałaga, Małgorzata Kabat, Maria Drożdżowska, Mateusz Nogacki, Małgorzata Szumilas i Mariusz Żabiński)