Kraków jesienią

Jak na klasę sportową przystało rozpoczęliśmy integrację od wizyty w Parku trampolin.

Zmierzyliśmy się z różnymi torami przeszkód, zawędrowaliśmy na wieżę do skoków i ogromne zjeżdżalnie.

Na trampolinach uczniowie z naszej klasy rozwijali zwinność, zręczność i gibkość.

Jak się okazało każdy znalazł coś dla siebue i nikt się nie nudził.

Pobyt w Parku Trampolin Go Jump okazał się ciekawą forma spędzania wolnego dla uczniów ZSP w Busku-Zdroju.

Humor dopisywał wszystkim uczestnikom wyjazdu.

Najważniejsza była dobra zabawa i integracja ;))

Całość wyjazdy dopełnił spacerem po Starym Mieście, aby zapoznać młodzież z ważnymi pomnikami i budynkami znajdującymi się w obrębie krakowskiej Starówki.

Kolejnym punktem był Exit room.

W grupach 4 i 5 osobowych trafiliśmy do jednego z kilku pomieszczeń, aby przeżyć niesamowitą przygodę...  Pokoje zagadek, jak się okazało to doskonały pomysł na klasową integracją i wspólnie spędzony czas.

Wykorzystaliśmy czas w sposób twórczy i kreatywny, by wydostać się z zamkniętego pokoju. Czekało na nas mnóstwo zadań, zagadek, szyfrów i tajemniczych przejść.

Cała zabawa trwała około 60 minut w zależności od pomysłowości każdej grupy.

Nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu ;)