„W mojej młodości wypływam na głębię”

1. Organizatorem Konkursu jest Katedra Dydaktyki i Edukacji Szkolnej w Instytucie Pedagogiki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
2. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
3. Praca powinna być samodzielna, mieć charakter świadectwa i liczyć do 10 stron wydruku komputerowego według następujących wymagań: czcionka Times New Roman, rozmiar czcionki 12, interlinia 1.5, przypisy w stopce dolnej.
4. Pracę w wydruku komputerowym wraz z płytą, wypełnioną kartą zgłoszenia (w załączeniu) i podpisanym oświadczeniem należy przesłać do dnia 15 grudnia 2011 roku na adres:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Instytut Pedagogiki
Katedra Dydaktyki i Edukacji Szkolnej
ul. Droga Męczenników Majdanka 70
20-325 Lublin

5. Nadesłane prace będzie oceniać Komisja kwalifikacyjna powołana przez Organizatora.
6. Wybrane prace zostaną zamieszczone w książce pt. „Młodzież jakiej nie znacie. Seria G. W mojej młodości wypływam na głębię”.
7. Ogłoszenie wyników Konkursu i rozdanie nagród nastąpi w maju 2012 roku. Będzie miało charakter uroczystości, której głównym celem jest złożenie hołdu Janowi Pawłowi II. W uroczystości połączonej z sesją „Uczę się Ciebie człowieku” wezmą udział znane osobistości życia publicznego.
8. Organizatorzy nie udzielają wcześniejszych informacji o wynikach konkursu przed jego uroczystym zakończeniem.
9. Każdy uczestnik konkursu otrzyma pocztą imienne zaproszenie na uroczystość oraz zaproszenie dla rodziców, nauczycieli i najbliższych osób.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie:www.katechezakielce.pl – zakładka konkursy
Uczennica kl. 3 A LO - Sylwia Kaleta przygotowała pracę kwalifikującą się do konkursu. Na wyniki musimy cierpliwie poczekać do maja 2012 r.