Mistrzynie szkoły 2018

W miesiącach  kwiecień, maj 2018 r odbywały się po raz trzynasty     Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W tym roku do rywalizacji zgłosiło   sie 12 zespołów dziewcząt z następujących klas liceum:IA,IB,IC,II A,IIC oraz   technikum: IE,IH,IIE,IIH,III E i III G.

Zawody rozegrano w dwóch grupach systemem " każdy z każdym". Zwycięskie reprezentacje weszły do ścisłego finału grając o trzecie, drugie i pierwsze miejsce.

Finał mistrzostw odbył sie 1 czerwca 2018 r. Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor szkoły Pan Andrzej Bilewski.

Oprócz sportowej zabawy celem turnieju było pokazanie dobrej gry i sprawdzenie swoich umiejętności. Jak na Dzień Dziecka przystało turniej rozpoczęto tańcem: "Belgijka" w wykonaniu siatkarek była super!

Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie dla każdego punktu. Wszystkim uczestniczkom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie i sportowa walkę a kibicom za wspaniały doping.

Mistrzynie szkoły III G

Basa Martyna, Golik Aleksandra, Jurkowska Katarzyna, Jaros Katarzyna, Obłąk Patrycja,Jankowska Monika, Gręda Dominika i Guła Weronika.

Vicemistrzynie Szkoły II C

Kępa Karolina, Błachucińska Aleksandra, Gozdek Joanna, Kępińska Kinga, Stróźik Patrycja, Kwiecień Olga i Gaweł Aleksandra.

Brązowe medalistki I C

Majcherczak Edyta, Załęcka Sylwia, Skrzypek Natalia, Pustuła Natalia, Pustuła Dominika i Mrożek Julia.

Po niesamowitym i emocjonującym finale I miejsce zajęły dziewczęta
z klasy III G.
        Drugie miejsce zdobyła klasa II C a na trzecim uplasowała się płeć piękna z klasy I C, minimalnie poza podium na czwartym miejscu znalazły się reprezentanki
z klasy II E.
Serdecznie gratulujemy wygranej i zachęcamy wszystkich do udziału w przyszłym roku.

Nagrodą główną  jest   Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły oraz dla drużyn finałowych nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.