Sztafetowe Biegi Przełajowe 2018

Sezon sportowy w bieżącym roku szkolnym rozpoczął się powiatowymi sztafetowymi biegami przełajowymi. Zawody te  tradycyjnie odbyły się na terenie stadionu miejskiego-2 października 2018 r. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewcząt i chłopców. Dziewczęta i chłopcy musieli przebiec dystans odpowiedni 800m i 1200m każda/y. Zawody przebiegły pomyślnie. Reprezentacja zarówno damska i męska zdobyły II miejsce. Łącznie reprezentacja Kopernika  uzyskała 8 punktów  ex aequo z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Drugie miejsce i 7 punktów uzyskało I Liceum Ogólnokształcące a 5 punktów przypadło Zespołowi Szkól Techniczno-Informatycznych. 

 

    

 

     Skład reprezentacji dziewcząt: 

                  Błachucińska Aleksandra- 3C, Gozdek Joanna- 3C, Strózik Patrycja-3C, Gniady Natalia- 3B, Domagała Weronika- 2W, Kunat Karolina- 2C, Mrożek Julia- 2C, Staniszewska Sandra- 3W, Kobos Kamila- 1H, Dybko Julia- 1A, Błachucińska Kamila- 1A, Zdral Monika- 1B i  Glińska Milena-1B.

                                                                                Opiekun:Mirosława Gajda

         Reprezentacja chłopców:

                  Kępiński Kamil- 3W, Dryja Damian-3G, Zych Piotr- 3C, Sowula   Radosław -2W, Ból Jakub-2G, Rózga Karol-4E , Piórczyk Mateusz -3C, Łabczyński Artu -3C, Grosicki Szymon-1B, Kołek Tomasz-3C, Robak Dominik-3G.Rezerwa: Tokarz Patryk- 3C.

                                                                         Opiekun: Adrian Szumilas

 Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w pozostałych zawodach.