◎•°•✿❀✿•°•◎

Grupa uczniów z naszej klasy wzięła udział w projekcie Uczelnie szkołom - o finansach z NBP” organizowanym przez Staropolską Szkołę Wyższą w Kielcach. Przez 3 miesiące zmagaliśmy się z zadaniami dotyczącymi ekonomii. W maratonie brało udział 11 szkół średnich z województwa świętokrzyskiego. Nasza grupa liczyła 6 osób, a byli nimi Aleksandra Majcherczak, Aleksandra Borzęcka, Natalia Fortuńska, Wiktoria Wesołowska, Aleksandra Suwała oraz Kamil Gumuła. Dowiedzieliśmy się m.in. w jaki sposób obliczyć koszty kredytu, co to takiego upadłość konsumencka, a także jaki powinien być pracownik przyszłości. Udział w EMI z pewnością był bardzo miłym, nowym doświadczeniem. Pracowaliśmy jako drużyna, co pozwoliło nam rozwinąć nasze umiejętności pracy w grupie. Dodatkowo zajęcie jednego z miejsc na podium daje wielką satysfakcję i motywację do brania udziału w kolejnych konkursach oraz próbowania nowych rzeczy. Zajęliśmy III miejsce w województwie, z czego jesteśmy bardzo dumni!