Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

 Gwiazdka dla onkologii

Nasza szkoła kolejny raz włączyła się w akcję ,,Gwiazdka dla onkologii" organizowaną przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju.

Świąteczny Kiermasz

Słodki kiermasz po raz drugi, w tym roku został zorganizowany w naszej szkole, w ramach wsparcia pacjentów onkologicznych. Pierwszy miał miejsce podczas Światowego Dnia Życzliwości. Tym razem akcja zbiegła się z obchodzonym w naszej szkole dniem Świętego Mikołaja i kiermaszem świątecznych ciast, ciasteczek i babeczek.

Podsumowanie akcji ,,Gwiazdka dla Onkologii"

W przygotowanie kiermaszu zaangażował się Samorząd Uczniowski przy dużym wsparciu uczniów klas 2h, 2w, 2e,1h i 1C oraz wychowawców. Oczywiście znacząco pomogli nam rodzice uczniów, za co serdecznie i gorąco dziękujemy.


 


 

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za wsparcie tej wyjątkowej inicjatywy!