Wycieczka do Tarnowa

Dnia 24.11.2014r. pod opieką profesora Krzysztofa Kabaty pojechaliśmy na wycieczkę przedmiotową do Stacji hydrologiczno-meteorologicznej w Tarnowie.
Mieliśmy okazję obejrzeć przyrządy meteorologiczne oraz dowiedzieć się w jaki sposób meteorologowie badają zjawiska pogodowe. Następnie pracownik stacji wytłumaczył nam w jaki sposób zebrane pomiary są przesyłane do Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej oraz jak zostaje sporządzana mapa pogody.

Wycieczka Kielc

Już następnego dnia cała klasa wraz z wychowawcą profesor Ewą Kozłowską uczestniczyła w wycieczce do Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa I Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Poznaliśmy ofertę edukacyjną szkoły oraz wzięliśmy udział w wykładzie pt. „Od zera do milionera” oraz warsztatach dotyczących fałszerstwa dokumentów.

opracowanie: Dominika Kornaś i Katarzyna Opozda