W oczekiwaniu na świadectwa

Aleksandra Socha, Bernadetta Sowińska, Agata Frączek, Kinga Sowula, Olga Kruk, Katarzyna Stępień i Ola Sadowska  - mistrzynie szkoły w piłce siatkowej  dziewcząt po raz drugi odbierają Puchar Dyrektora Szkoły.

Sukcesy indywidualne uczniów
Aleksandra Socha, Aleksandra Jankoska, Bernadetta Sowińska – II miejsce w XVI Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Pińczowskiego.
Aleksandra Socha – zdobyła statuetkę najlepszej zawodniczki w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Pińczowskiego. Najlepsza zawodniczka „Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych”  w Jędrzejowie.
Alicja Zdral – wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „ Z biegiem Nidy” zorganizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Busku-Zdroju.
Agata Frączek, Aleksandra Jankoska, Olga Kruk, Barbara Orłowska, Aleksandra Sadowska, Aleksandra Socha, Bernadetta Sowińska, Kinga Sowula, Katarzyna Stępień – I miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły.
Aleksandra Banasik – I m-ce w konkursie szkolnym „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej”.
Wioletta Mazur – I m-ce w szkolnym konkursie wiedzy o Twórczości J.R.R.Tolkiena.
Klaudia Białoń - II m-ce w szkolnym konkursie wiedzy o Twórczości J.R.R.Tolkiena.
Barbara Orłowska, Przemysław Wilkus – wyróżnienie w szkolnym konkursie wiedzy o Twórczości J.R.R.Tolkiena.

Uczniowie wytypowani do nagród na koniec roku szkolnego 2014/2015:
Lp.

Nazwisko i imię

Ocena
z zachowania

Średnia ocen

1.

Socha Aleksandra

bardzo dobre

5,25

Uczennica z bardzo dobrym skutkiem reprezentowała szkołę w licznych zawodach sportowych. Realizowała się również artystycznie w imprezach szkolnych. Otrzymała 5 pochwał wychowawcy klasy.
Frekwencja 90,82%.

2.

Sowińska Bernadetta

wzorowe

5,15

Uczennica posiada najwyższą frekwencję w klasie 98,76%. Jest osobą rzetelną, kreatywną, systematyczną i uczynną. Reprezentowała szkołę w zawodach sportowych.

3.

Banasik Aleksandra

5,05

Zdobyła tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej. Jest osobą ambitną, zdyscyplinowaną, stanowi wzór dla rówieśników pod względem kultury osobistej. Aktywnie włączyła się w obchody Dni Patrona Szkoły.

4.

Jankoska Aleksandra

5,0

Jest osobą pracowitą i sumienną. Reprezentowała szkołę w licznych zawodach sportowych.

5.

Frączek Agata

4,85

Reprezentowała szkołę
w licznych zawodach sportowych. Jest osobą koleżeńską, stanowi wzór dla rówieśników pod względem kultury osobistej.