KIELECKI SALON MATURZYSTÓW

Kielecki Salon Maturzystów to wydarzenie wpisane w kalendarz edukacyjny regionu od ośmiu lat. Co roku gromadzi większość uczniów ostatnich klas liceów i techników z województwa świętokrzyskiego. Gospodarzem Salonu jest Politechnika Świętokrzyska, której rozległy kompleks tętni życiem od wczesnych godzin porannych.

Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszą się spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi, którzy radzą maturzystom, jakich błędów unikać podczas majowego egzaminu.

Uczniowie z uwagą wysłuchali przygotowanych prelekcji z języka polskiego, matematyki i historii.

Politechnika Świętokrzyska zaprasza wszystkich  ambitnych młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem swojej ścieżki edukacyjnej na Salon w Kielcach – tu wybierzecie studia i dowiecie się, jak dobrze zdać maturę.