Dnia 27 listopada nasza klasa dzielnie walczyła podczas tegorocznych otrzęsin klas pierwszych. To wielkie dla naszej klasy wydarzenie rozpoczeliśmy głośnym hasłem "Nie bądź tuman, wybierz human!" oraz wielkim wejściem z udziałem wszystkich uczniów naszej wspaniałej IA.

Następne, z odrobiną tremy ale pełni zapału wykonaliśmy naszą klasową piosenkę, a po otrzymaniu wysokich ocen od jury pełni radości przeszliśmy do następnego zadania.

Najważniejszym punktem naszego występu była scenka, luźno bazowana na piątej części Harry'ego Pottera zatytuowanej "Harry Potter i Zakon Drożdżówki"! Zabwane dialogi i gra aktorska na wysokim poziomie sprawiły, że krótkie przedstawienie było bardzo zabawne i nie tylko publiczność doprowadziło do śmiechu.

Nasi uczniowie, Patryk i Arek dzielnie walczyli podczas turnieju gry w Quiddicha, a klasowe koty – Angelika i Gosia wykonały brawurowy taniec.

Niedługo potem przyszła kolej na wybory Miss i Mistera Hogwartu! Ania i Patryk dzielnie walczyli, odpowiadając na pytania i próbując na prawdę obrzydliwych Fasolek Wszystkich Smaków.

Potem było już z górki... Obcięcie ogonów kotom i podliczenie punktów. Nasza klasa zajęła piąte miejsce i choć nie wygraliśmy tworząc nasze przedstawienie świetnie się zintegrowaliśmy!