"Żaden promień słońca nie ginie, lecz zieleń, którą on budzi, potrzebuje czasu, aby wzrosnąć."

Albert Schweitzer

Kolejny rok nauki za nami. Podobnie jak w roku ubiegłym wszyscy uzyskaliśmy promocję do klasy programowo wyższej. Osiągnęliśmy sukcesy indywidualne i zespołowe.

Katarzyna Cieplińska (w środku) z mamą - Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Justyna Nowak (trzecia od lewej), Klaudia Bondar (czwarta od lewej), Małgorzata Szumilas (druga od lewej) otrzymały Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce. Poprzeczka była w tym roku zawieszona bardzo wysoko. Należało uzyskać średnią ocen wyższą od 5,00.

Od lewej: Przemysław Szczęśniak, Małgorzata Kabat, Klaudia Kucięba - promocja z wyróżnieniem do klasy czwartej.

Patryk Mazur (pierwszy od lewej) - Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki sportowe.

Patryk Mazur (pierwszy od prawej) odbiera Dyplom dla  klasy III e za zajęcie III miejsca w XI Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły w roku szkolnym 2015/2016.

Drużyna chłopców w piłce nożnej prawie w całości. Od lewej: Mateusz Sikora, Mikołaj Walęzak, Patryk Mazur, Bartłomiej Janiec, Patryk Płatek, Przemysław Szczęśniak, Łukasz Kućmierz.

Drużyna dziewcząt w piłce siatkowej. Od lewej: Łukasz Kućmierz - asystent trenera, Justyna Nowak, Kamila Juszcze, Klaudia Bondar, Małgorzata Kabat, Anna Szczepanik, Emilia Franusiak, Klaudia Kucięba.

Uczestnicy akcji "Młoda krew ratuje życie" : Malwina Śliwa, Bartłomiej Janiec, Mateusz Sikora, Patryk Płatek. Malwina Śliwa zdobyła III miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.

Małgorzata Szumilas - V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Statystycznym z opiekunem panią Teodozją Plebańczyk. To nie jedyny jej sukces. Małgorzata wygrała Konkurs Wiedzy o Szkole, zorganizowany z okazji Jubileuszu 50 - lecia Szkoły.

Wakacje czas zacząć, bo jak mówi przysłowie abchaskie:

"Człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia".