Dnia 29 listopada nasza klasa wzięła udział w projekcie Klubu Fascynacji Kulinarnych pt. "Dla zdrowia i urody-jabłka" pod kierunkiem Pani Małgorzaty Zdanowskiej-Gacek i Pani Haliny Woźniak.

Celem naszego projektu było poznanie zasobów biblioteki szkolnej, propagowanie zdrowego odżywiania.          Uczniowie zostali podzieleni na 4 grupy i otrzymali zadania do wykonania:                                                                                    -grupa 1 - prezentacja multimedialna                                                                                                                                                       -grupa 2 - przygotowanie stanowiska pracy i upieczenie rolady jabłkowej                                                                                       -grupa 3 - przygotowanie stanowiska pracy i sporządzenie soku jabłkowego                                                                                   -grupa 4 -przygotowanie dekoracji stołu oraz prezentacja potraw.

Dziewczyny bardzo zainteresowały ksiażki na małej wystawie, które znajduja się w naszej szkolnej bibliotece :)

Uczniowie chętnie pomagali piec roladę jabłkową oraz przygotowywać soki :)

Ania z Gosią przygotowały prezentację na temat jabłek oraz ich zastosowań w zdrowiu i urodzie.