Zakończenie szkoły

Dnia 28 kwietnia 2017 roku zakończyliśmy ważny etap w naszym życiu - etap nauki w szkole ponadgimnazjalnej.

Podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy dyrekcję, wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły dziękując im za trud i zaangażowanie włożone w proces wychowawczy.

Osoby z kl. IV G odebrały także nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, zaangażowanie w życie szkoły oraz działalność wolontaryjną.

A oto nasze sukcesy na koniec szkoły:

MARTYNA FARMAS - NAJLEPSZY ABSOLWENT TECHNIKUM (uzyskała średnią ocen 5.17) z rąk Starosty Jerzego Kolarza odebrała nagrodę książkową, a Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Bilewski wręczył jej Laur Absolwenta.

Martyna za kilkuletnią działalność w Samorządzie Szkolnym otrzymała również statuetką "NAJLEPSZY MENAGER"

KAMIL DRYJA - otrzymał statuetkę i miano Człowieka Sukcesu,  gdyż osiągnął prawdziwy sukces zostając laureatem XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali: Martyna Farmas, Kamil Dryja i Paulina Karczewska

Statuetki dla najlepszych sportowców otrzymali: Paulina Karczewska, Justyna Wójcik, Konrad Suchy, Maciej Kordos, Kamil Ząbkiewicz