Jak integracja, to tylko na łonie jesiennej natury...

 

W myśl tej dewizy klasa biologiczno-sportowa 29 września w piękny jesienny poranek wyruszyła na wędrówkę szlakami Szanieckiego Parku Narodowego. Pomaszerowaliśmy  do urokliwej miejscowości Widuchowa, gdzie znajduje się Gospodarstwo Agroturystyczne oferujące szeroką paletę atrakcji, tj. boisko do piłki nożnej i siatkowej, zewnętrzna siłownia, bilard, trampoliny i grill. Atmosferę dopełniał przepiękny pejzaż natury i pogoda ducha.

A oto fotoreportaż z naszej pieszej wyprawy...

 

Wspaniała jesienna aura wprowadziła nas w bardzo dobry nastrój...

Tort i najlepsze życzenia dla naszych mężczyzn z okazji Dnia Chłopaka...

Najważniejszy jest sport i dobra zabawa...

Aktywny wypoczynek daje spełnienie i satysfakcję...

Piłka w grze? Tak...przecież to klasa biologiczno-sportowa...

Integracja na sportowo...

 Przecież wszyscy wiemy: "W zdrowym ciele, zdrowy duch".

 

                                                                                                              Justyna Szumilas