W dniu 10 października pojechaliśmy na wycieczkę do Krakowa. 

Smok Wawelski - rzeźba w Krakowie.

Kosciół Mariacki.

Sukiennice w Krakowie.

Spacer po głównym ryku Starego Miasta.

 Dnia 10 października wraz z cała klasą i naszą wychowawczynią wybraliśmy się na wycieczkę do Krakowa. Na rynku zwiedziliśmy Kościół Mariacki. Kolejnym punktem były Sukiennice, w których oglądaliśmy pięknie wykonane ozdoby. W czasie wolnym przy pomniku Adama Mickiewicza zrobiliśmy klasowe zdjęcie upamiętniające wycieczkę. Ostatnim punktem naszej wycieczki był EXIT ROOM, zabawa polegała na wydostaniu się z zamkniętego pokoju. Musieliśmy zmagać się z licznymi zagadkami, które nie były łatwe. Każdej z grup towarzyszyło wiele emocji.  Zajęło nam to maksymalnie 45 minut. Podczas drogi powrotnej podzieliliśmy się naszymi wrażeniami. Każdy z nas był bardzo zadowolony z ciekawej wycieczki i już planujemy wyjazd mikołajkowy.