VI edycja Olimpiady Statystycznej

 

3 listopada 2021 r. Ola Kuźnia oraz Patrycja Kasza (uczennice klasy 4 te) przystąpiły do szkolnego etapu IV edycji Olimpiady Statystycznej zorganizowanej przez Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne. Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. Po rozwiązaniu testu on - line okazało się, że obydwie uczestniczki zakwalifikowały się do etapu okręgowego. Drugi etap  Olimpiady odbył się dla naszych uczennic w murach naszej szkoły. Pani Ewelina Nowicka została oddelegowana z ramienia Głównego Urzedu Satystycznego w celu przeprowadzenia konkursu w dniu 8 grudnia 2021 r. 

 

W świątecznej scenerii dziewczeta przystąpiły do rozwiązywania testu on - line.

Z niecierpliwością czekamy na oficjalne wyniki.

POWODZENIA!!!