XIX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W imieniu organizatorów XIX Finału Wielkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy Buskie Samorządowe Centrum Kultury zachęca szkoły w regionie do wzięcia udziału w Wielkim Finale.
          Impreza odbędzie się w Domu Kultury 9 stycznia 2011 roku (niedziela) w godz. 1500 - 2100. Zapraszamy do zaprezentowania przez uczniów szkoły form artystycznych takich jak taniec lub śpiew, jednak nie dłużej jak 10-15 minut. Wszelkie pytania i zgłoszenia prosimy kierować do Działu Artystycznego BSCK - Dom Kultury tel. (41) 378-23-19.

Dyrektor BSCK
                                                                                                                                                               Andrzej Żądło