"Dziś zrób to czego innym się nie chce,

a jutro będziesz miał to czego inni pragną"

Koniec roku szkolnego

Za nami pierwszy rok szkolny w Technikum Nr 1. Bywało róźnie, ale ostatecznie wszystko skończyło się bardzo dobrze. Jesteśmy już wszyscy uczniami klasy drugiej. Zajęliśmy drugie miejsce w Szkolnym konkursie na najlepszą frekwencję. Otarliśmy się o podium w Rankingu klas. Staliśmy się zgranym zespołem.

Nasza drużyna w piłce siatkowej. Od lewej: Klaudia Hanas, Wiktoria Walasek, Oliwia Federowicz, Angelika Zdziebko, Natalia Błaszczak, Anna Kowalik, Gabriela Gołucka, Patrycja Lisikiewicz.

Chłopcy, którzy reprezentowali naszą klasę w szkolnych rozgrywkach w piłce nożnej. Od lewej: Konrad Wanat, Maksymilian Strzelecki, Dominik Banaś, Jakub Kwiecień.

Nasze koleżanki, które zostały wyróźnione za wyniki w nauce, najwyższą frekwencję, pasję i zaangażowanie w pracy społeczne. Od lewej: Agata Kawa, Magdalena Garbus, Klaudia Kurczab, Klaudia Osak, Andżelika Zielińska

Klaudia Kurczab uzyskała najlwyższą średnią ocen w klasie, świadectwo z wyróżnieniem oraz Stypedium Dyrektora.

Nasze motto na wakacje:

"Nawet w wakacje nie wysyłaj na urlop ... rozumu."