galeria 2 ->>

Zajęcia integracyjne

z pedagogiem

Program "Poznajmy się i zaprzyjaźnijmy"

Wybory Miss Wiosny

Ubiegłoroczna Miss  - Joanna  Jędryjaszek                                Hasło konkursu

Przygotowania do konkursu                                                             Korona dla nowej Miss

Jury Konkursu                                                       Prowadzące konkurs Kasia i Karina

Przyszła Miss w stroju dyskotekowym         Pierwsze gratulacje dla nowej Miss Wiosny - Joanny Fortuny

Program profilaktyczny "NOE"

Odbył się w naszej szkole  już po raz 7. Uczestniczyły w nim klasy pierwsze - 183 uczniów.Od roku 2003 program cieszy się niezmiennym uznaniem wśród młodzieży. Program "NOE" oprócz konkretnej wiedzy, dotyczącej szkodliwości picia alkoholu,wyzwala wśród widzów wiele spontanicznych reakcji, głębokich refleksji i osobistych postanowień odnośnie promowania zdrowego stylu życia. Dynamiczne i atrakcyjne prowadzenie programu przez panią Agnieszkę Nehrebecką-profilaktyka z Kielc, wywołuje nie tylko zainteresowanie treścią przekazu, ale także często wpływa na zmianę postaw młodzieży.

Scenki z programu z udziałem młodzieży

Zasłuchana publiczność     Realizatorzy i organizatorzy programu

galeria 2 ->>