"Każda his­to­ria ma swój ko­niec, ale w życiu każdy ko­niec

jest także początkiem no­wej historii.."

Zakończenie szkoły 2020

Dnia 24 kwietnia 2020 roku odbyło się  uroczyste zakończenie szkoły naszej klasy, te 3 lata minęły niezwykle szybko...

W tym naszym ostatnim, a zarazem wyjątkowym dniu uczniowie naszej klasy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, a część z nich dodatkowo statuetki -  aby wyróżnić i upamiętnić ich dokonania w trakcie nauki w naszej szkole.

Tytuł najlepszego absolwenta III Liceum Ogólnokształcącego
otrzymała Katarzyna Stojek - uzyskując Laur Absolwenta. Najwyższa średnia wśród uczniów III LO - 5,65.

40 uczniów ukończyło szkołę z wyróżnieniem, z naszej klasy świadectwem z paskiem otrzymali Michał Gaj, Jagoda Madej, Monika Król, Patrycja Kwiecień, Patrycja Rajch, Dominika Sikora, Julia Wolna, Aleksandra Zielińska i Julia Wojciechowska.

Tytuł „SUPER PRZYJACIEL” otrzymała Magdalena Bławat  z klasy III B.

Statuetki „MISTRZYNI FOTOGRAFII” dostała: Julia Wolna, Julia Wojciechowska, Monika Król  z klasy III B.

Wyróżnieni zostali też uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w wielu zawodach i turniejach sportowych osiągając wysokie lokaty.

Pamiątkowe statuetki trafiły do:  Huberta Wójcika i Jakuba Walczaka z klasy III B.

Reprezentujące szkołę w „Copernicana Cheerleaders” uczennice III LO otrzymały statuetkę SUPER TANCERKI: Julia Wolna, Anna Murdzek, Aleksandra Kluźniak, Ola Farmas z klasy III B

Złoty mikrofon dla osób zaangażowanych w życie artystyczne szkoły przyznano  z klasy III B - Martynie Adamczyk..

Statuetka „SUPERSTYLISTKA” trafiła do  Oli Farmas i Magdaleny Bławat z klasy III B

Tytuł „SUPER MENAGER” przyznan Martynie Adamczyk z klasy III b, która aktywnie działała w Samorządzie Uczniowskim, pełniąc fukcję vice przewodniczącej.

Przyznane zostały też statuetki za  godne reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym - Julii Wojciechowskiej, Jakubowi Lasi i Hubertowi Wójcikowi.

Przed Wami Matura! Najważniejszy egzamin w życiu. Będziecie dalej się uczyć, doskonalić to, czego nauczyliście się w liceum.

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”
                                                                                                                                       – Janusz Korczak

Życzymy sukcesów ! Dozobaczenia!